Toskania - Śluby we Włoszech

Śluby we Włoszech
Emozioni Per Sempre
Przejdź do treści

Toskania


TOSKANIA
to jeden z największych i najpiękniejszych regionów Włoch. Krajobraz zielonych dolin i wzgórz oraz gajów oliwnych i rozległych winnic pośród małych średniowiecznych miasteczek i wiosek. Miłośnicy i znawcy sztuki fascynują się także niezwykłym urokiem toskańskiej architektury dużych miast takich jak Florencja, Pisa, Lucca.
Toskania jest utulona z jednej strony zboczami Alp Apuańskich, a z drugiej wybrzeżem Morza Tyrreńskiego. Jest niesamowitym prenerem na ślub, przyjęcie i pobyt w gronie najbliższych.
To miejsce dla spragnionych wypoczynku w ciszy i spokoju wśród zielonych wzgórz i dolin, na piaszczystej plaży i spacerach wzdłuż skalistego wybrzeża. Bogata infrastruktura i oferta turystyczna zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportów zarówno morskich (nurkowanie, serfing, rejsy dalekomorskie), jak i lądowych (wspinaczki, piesze wycieczki, jazda konna, wyprawy po górach montainbike) czy po prostu zwiedzanie średniowiecznych toskańskich miast. To także miejsce na relax w uzdrowiskach, SPA i gospodarstwach agrotutystycznych, gdzie razem z właścicielami można gustować regionalnych potraw i kosztować lokalnego wina. Jaśli marzy się Wam ślub i przyjęcie z przepięknymi widokami na wzgórza i doliny w zamku, willi, ogrodzie, na plaży z błyszczącym się w słońcu piaskiem, czy w malutkiej kapliczce na wzgórzu wśród zieleni polecamy Toskanię.

Kom.  PL +48 57 57 36842IT + 39 334 9656276

Wróć do spisu treści