Tłumaczenia - Śluby we Włoszech

Śluby we Włoszech
Emozioni Per Sempre
Przejdź do treści

Tłumaczenia

Usługi


  TŁUMACZENIA I FORMALNOŚCIBardzo często narzeczeni nie decydują się na ślub za granicą, gdyż obawiają się trudności związanych z przygotowaniem i tłumaczeniem odpowiednich dokumentów. Niepotrzebnie!
Nie musicie Państwo znać języka włoskiego, ani żadnego innego
by doznać tych wyjątkowych emocji.
 Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu odpowiednich dokumentów z USC niezbędnych przy ślubie cywilnym, kościelnym czy konkordatowym, tłumaczymy niezbędne dokumenty i osobiście dokonujemy ich legalizacji przed ślubem. Po ślubie informujmy klienta o sposobie postępowania z dokumentami po powrocie do kraju.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu oraz znajomości prawa zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, mogą Państwo liczyć na bezstresowe przygotowania najważniejszego dnia w Państwa życiu. Wszystkie nasze konsultantki mówią po polsku, włosku i po angielsku.  Nasza konsultantka, która jest także tłumaczem przysięgłym języka włoskiego na terenie Włoch będzie Państwu towarzyszyła zarówno podczas podpisywania niezbędnych dokumentów przed ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego na terenie Włoch, jak i podczas samej ceremonii. Sprawimy, iż sprawy formalne będą samą przyjemnością  

Kom.  PL +48 57 57 36842IT + 39 334 9656276

Wróć do spisu treści