Etapy współpracy - Śluby we Włoszech

Śluby we Włoszech
Emozioni Per Sempre
Przejdź do treści

Etapy współpracy

Usługi

ETAPY WSPÓŁPRACY

PRZED
Konsultacje telefoniczne oraz mailowe w celu podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej oferty. Podpisanie umowy o kompleksową organizację wybranej przez Państwa uroczystości.
Wstępne ustalenia dotyczące rodzaju uroczystości, miejsca i daty. Sprawdzanie dostępności i ustalenie daty uroczystości oraz rezerwacja danego miejsca. Pomoc w wybraniu transportu Polska - Włochy (samolot, samochód, autokar i inne).
*(dotyczy ślubów) Pomoc w zebraniu odpowiedniej dokumentacji i dostarczenia jej do wyznaczonych urzędów w Polsce (Ministerstwa Spraw Zagranicznych) oraz na terenie Włoch (Urzędu Stanu Cywilnego oraz Kurii) z wcześniejszymi tłumaczeniami naszego tłumacza przysięgłego języka włoskiego.
Wspólne ustalenia planu usług oraz przesłanie aktualnego katalogu ofert włoskich usługodawców. Przedstawimy Państwu oferty na hotele, wille, restauracje, kwiaty, muzykę, fotografów i kamerzystów, wystrój sal i kościołów, wizażystów, fryzjerów, upominków dla gości ... Gwarantujemy najwyższą jakość sprawdzonych usługodawców.
Ustalenie wstępnego budżetu oraz terminu realizacji poszczególnych usług. Wpłacenie zaliczki na wybrane usługi lub pokrycie częściowe lub całościowe wybranych usług bezpośrednio przez klientów.
W TRAKCIE
Pomoc w dotarciu na miejsce (wynajęcie autokaru, busa, samochodów osobowych, inne). Powitanie i osobiste zapoznanie się z przydzieloną Państwu konsultantką.
Opieka osobista konsultantki na miejscu, zakwaterowanie oraz omówienie niezbędnych spraw organizacyjnych.
Przekazanie różnych przewodników i informatorów turystycznych wybranych przez Państwa miejscowości. Dopilnowanie by wszystko przebiegało zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem przygotowań.

*(dotyczy ślubów) Wspólna wizyta w Urzędzie Stanu Cywilnego przed ślubem w celu podpisania niezbędnych dokumentów.

*(dotyczy ślubów) Dokładne omówienie przygotowanego scenariusza dnia ślubu oraz przyjęcia weselnego. Koordynacja przebiegu przygotowań do każdej z usług przed i w trakcie dnia ślubu. Koordynacja ceremonii oraz obecność (jeśli wymagana) podczas oraz po przyjęciu. Końcowe rozliczenia.

PO
Oficjalne podziękowanie za współpracę.
Wyznaczenie terminu przesłania niezbędnej dokumentacji oraz jej legalizacji na terenie Polski.  
Pomoc związana z transportem powrotnym do kraju czy kontynuacją podróży po Włoszech.

Kom.  PL +48 57 57 36842IT + 39 334 9656276

Wróć do spisu treści