Komentarze - Śluby we Włoszech

Śluby we Włoszech
Emozioni Per Sempre
Przejdź do treści

Komentarze

Usługi

KOMENTARZE NASZYCH PAR

WITAMY PARY NA STRONIE POŚWIĘCONEJ KOMENTARZOM

Jeśli Wasz ślub już się odbył to będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii, odczuć, które Wam towarzyszyły podczas przygotowań, ślubu czy pobytu we Włoszech.  
Jeśli zastanawiacie się czy skorzystać z naszych usług i zadecydować o ślubie we Włoszech zapraszamy do przeczytania już istniejących komentarzy.

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy wszystkie Pary!


32 komentarze


1 2
Magda
2017-01-27 10:35:01
Planując swój ślub wiedzieliśmy jedno: musi odbyc się we Włoszech w plenerze. Przeglądając wiele stron internetowych przypadkowo wpadliśmy na tę stronę i już zostaliśmy :) Z Anią, już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedzieliśmy, że to jest ta odpowiednia firma/osoba, której powierzymy organizację tego jedynego, wspaniałego dnia. Kontakt mailowy (czasami także telefoniczny) przebiegał bez problemów, Ania zawsze dysponowała czasem i chęcią pomocy w każdej sprawie (nawet w najmniejszych szczegółach). Ślub odbył się w marcu 2016r. na zamku w Malcesine nad Jeziorem Garda. Było cudownie, przepięknie ! Brak słów by to opisac ! A to wszystko dzięki firmie Ani. Dzięki niej znalezliśmy to wspaniałe miejsce i wszystko udało się w 100% - to zasługa pełnego zaangażowania ze strony Ani, głowy pełnej niesamowitych pomysłów, jak również indywidualnego podejścia do każdej osoby. Polecam każdemu kto chce wziąc nietuzimkowy, wyjątkowy ślub we Włoszech firmę Ani, która kompleksowo, profesjonalnie i z sercem zajmuje się organizacją ślubów. Za chwile mija rok, a emocje wciąż te same ! :) Gorąco polecam tę firmę ! :) P.S. jakby mogła dałabym dużo więcej niż 5*
Alicja
2016-08-19 21:10:50
Wraz z Narzeczonym zdecydowaliśmy się na cichy, romantyczny ślub we dwoje. Szukaliśmy miejsca idealnego dla nas i padło na Włochy, Umbrię. Na Ani firmę trafiliśmy zupełnie przypadkowo, przeglądając strony internetowe. Współpraca z Anią początkowo opierała się wyłącznie na wymianie mailowej, przez co byliśmy delikatnie zdystansowani i niepewni - jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie. Ania okazała się osobą w pełni godną zaufania, bardzo zaangażowaną w organizację naszego ślubu. Od początku doskonale wyczuła nasze potrzeby, dzięki czemu ślub był naprawdę wyjątkowym i wspaniałym dniem. Organizacja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dodatkowo, Ania współpracuje ze wspaniałymi osobami (fotograf i w naszym przypadku również świadkowie) co sprawiło ,że ten dzień był jeszcze milszy:)
Gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą uczynić ten wyjątkowy dzień naprawdę Wyjątkowym!
1 2

Kom.  PL +48 57 57 36842IT + 39 334 9656276

Wróć do spisu treści